Colofon

Tipping Point is een organisatie van de Afdeling Milieu van de Universiteit Gent, Transititie UGent & het Duurzaamheidskantoor, i.s.m. de Milieudienst van de Stad Gent.

Transitie UGent

Riet Van de Velde (Milieucoördinator UGent), Deira Derijcke & Amira Adam (Medewerkers Duurzaamheidskantoor UGent)

met de vrijwillige inzet van
Ann Huyghe
Ann Van Daele (Vakgroep Vertalen, tolken en communicatie, UGent),
Anton Christiaens (Climate Express)
Benjamin Verdonck (Kunstenaar)
Benn Deceuninck (Museum voor de geschiedenis van de wetenschappen, UGent)
Bert De Geyter (URgent FM)
Bram Crevits (HoGent)
Bric à Brock (Interactieve installaties)
Christine Marchand (Kunstenares, Musee Imaginaire)
Claire Van de Velde (Kabinet van de Vicerector, UGent)
Eline Himpe (Vakgroep Architectuur en Stedenbouw, UGent)
Erik Paredis (Vakgroep Politieke Wetenschappen, UGent)
Eva **** (Greentrack)
Famke Dhont
Fien Ysebie (Afdeling Communicatie, UGent)
Fran Pennynck
Hendrik Leper (Coördinator Media Arts Atelier, KASK, HOGent)
Ineke Imbo (Afdeling Communicatie, UGent)
Ilse Rottiers (Vlaamse Overheid)
Kathleen Ramboer (Kunstenares)
Kurt Defrancq (Kunstenaar / Cultureel Adviseur UGent)
Leen Audenaert (Vlaamse Overheid)
Lore Mariën
Marc Careel (Directie Bestuurszaken, UGent)
Marjan Doom (Museum voor de geschiedenis van de wetenschappen, UGent)
Prof. Martine Lejeune (Vakgroep Vertalen, tolken en communicatie , UGent)
Mathieu Dierick
Mia Reynaert (Kunstenares)
Mil Kooyman (Interne Auditdienst, UGent)
Myrthe Brouwer (Kunstenares)
Nina Sarens (UGent1010)
Pieter Becuwe (Klimaatcoalitie)
Pieter Fockedey (Directie Gebouwen en Facilitair Beheer, UGent)
Ria Verstappen (Stad Gent)
Rieke Willems (Vakgroep Taalkunde, UGent)
Roeland Detrazegnies (VRT)
Sofie Cloet (Universiteitsbibliotheek, UGent)
Sofie Verhoeven (Mileudienst Stad Gent)
Prof. Stanislas Sys (Vakgroep Interne Geneeskunde en Klinische Biologie van de Grote Huisdieren, UGent)
Steven Vromman (Low Impact Man)
Tania Selleslags (URgent FM)
Willy Cauwelier (Kunstenaar, lachose.be)
Wim Dewitte (Center for Molecular Modeling, UGent / Kunstenaar)

Meters en peters van het Klimaatparcours

Open les

Dirk Holemans & Myriam Dumortier (Democratie en burgerschap / Participatie)
Dirk Verschuren, Dries Lesage, Johan Albrecht & Thomas Block (Openingsles & debat Tipping Point)
Joke Schauvliege / Herwig Reynaert (Gastlezing Minister Joke Schauvliege)

Klimaatparcours

Ann Van Daele (OH!zon)
Benjamin Verdonck (NEST)
Benn Deceuninck & Karel Boullart (Tar & Tyne)
Charlotte Dumortier & Annelies Wylleman (Dagen Zonder Vlees)
Christine Marchand (Measuring the trees)
Climate Express (Babbelbox)
Esbergsson (De krijtlijn)
Famke Dhont & Roos Van Moortel (Braakland )
Gents Universitair Harmonieorkest (GUHO) (Last Post voor het Klimaat)
Ingeborg Borgoo & leerlingen van Petrus en Paulus Campus West (Ka-na-rie!)
Kathleen Ramboer (Zaden & vruchten in beeld)
Klimaatstad Gent (Check je huis)
Laboratorium voor Plantecologie (De pratende boom)
Leen De Feyter, Anne Steen, Magda de Ruijter & Shiwa Rashtian (C2C)
Luc Deleu (1970-80)
Mia Reynaert (Zee!)
Myrthe Brouwer & Esbergsson (Haiku)
tBEDRIJF (Airfoil)
Thijs Polfliet (Greetings from Rio)
Tom Veillaird (De Walvisrevolutie)
Transitie UGent (Feest)
Vladimir Marnix Ivaneanu (De Maat der dingen)
Vladimir Marnix Ivaneanu (Midas. always, Midas)
Vladimir Marnix Ivaneanu (De hoedster)

Actie

Climate Express (#‎WeAreMarching‬)
Climate Express (UGent to Paris)
Climate Express (Poëzie in de serre)
de Gentse basisscholen (Kreet voor het Klimaat!)
Famke Dhont & Roos Van Moortel (Performance 'Braakland')
Famke Dhont & Roos Van Moortel (Performance 'Braakland')
Famke Dhont & Roos Van Moortel (Performance 'Braakland')
Ignace Schops, Joke Schauvliege, Helga Van der Veken, Dirk Bogaert, Kris Verheyen, Philippe Van Assche & Peter Goethals (Rente op Natuurlijk Kapitaal?)
Studenten voor het klimaat (Studentenklimaattop - Gent)
Studenten voor het klimaat (Jongerendebat Klimaat)
Universiteit Gent (Opening Tipping Point)